Terapie přímo na tělo 2015-07-23T23:12:25+00:00

Co je „Terapie přímo na tělo“?

Po letité zkušenosti s klienty jsem  dospěla k závěru,  aby člověk lidem mohl smysluplně pomoci, má to více aspektů.
Masáž je báječná záležitost, pokud se dělá poctivě. Ale samotná masáž prostě většinou nestačí nebo jenom na chvíli. Vždycky jsem viděla, že lidé po mé masáži odchází spokojeni a skutečně jejich potíže odezněly. A proto vím, že terapie, která může smysluplně pomoci se ideálně skládá z toho, že člověk se dostane do prostředí, kde je mu příjemně, získá důvěru a napojí se na člověka, který mu energeticky vyhovuje.


Dostane se mu fyzického uvolnění masáží, při kterém již probíhá povídání, které je zaměřeno na emoční uvolňování a na léčení duše.Takže ke konci masáže už je uvolněno nejen tělo, ale i dušička. Nakonec po masáži a emočním uvolňování je nabídnut bylinný čaj spolu s náhledem na člověka podle data a hodiny narození, vysvětlení jeho energetické mapy a náhled na to, kdo je a co mu jeho energie daly do vínku a s čím by měl umět a naučit se ve svém životě zacházet. 

 


Máte-li zdravotní problémy, vždy se v prvé řadě 
týkají Vašeho prožívání, emocí a stresu. Teprve potom se objeví na fyzickém těle. Bolí Vás záda, máte alergii, astma, bolesti kloubů, kolen, migrénu, gynekologické problémy, cukrovku, roztroušenou sklerózu, ekzémy, lupenku, časté virózy či angíny, hodně se potíte, jste obézní či naopak hubení, máte psychické problémy, deprese, úzkosti, panickou poruchu, málo energie, jste unavení, nedaří se vám…….? Prostě cítíte se nemocní nebo ve slepé uličce? Nebo máte od lékaře stanovenou diagnózu?

 


Aby se člověk mohl zbavit svých potíží, je třeba na sebe správně nahlédnout z
e všech stran. Budeme-li se dívat pouze z jedné strany, neuvidíme tu druhou podstatnou stranu nebo i třetí a čtvrtou. Takže řešme svoje problémy jako celek. Není jedno bez druhého.

 

Zlatá cesta Genových klíčů...

Zlatá cesta Genových klíčů…

Terapie přímo na tělo

Hologenetický profil - Genové klíče...

Hologenetický profil – Genové klíče…

nabízí pohled na člověka jako na celek. Od data a hodiny narození počínaje, přes svou energetickou mapu (Human design, Genové klíče), přes astrologii a numerologii, bylinnou terapií, pomocí emočních terapií, pomocí reflexní terapie a dalších mně vlastních technik a možností či schopností, které mohu uplatnit.

 

Každý, ať zdravotní či jiný problém je třeba rozebrat, pojmenovat, přiznat si ho, přijmout ho a nahlédnout na něj, jako na výzvu něco s ním udělat.