Terapie
Masáže
Poradenství
Genové klíče
Terapie

Terapie

Po letité zkušenosti s klienty i skrze zkušenosti z dětské psychiatrie jsem dospěla k závěru, aby člověk lidem mohl smysluplně pomoci, má to více aspektů.

Nabízím terapii – POHLEDEM do GENETICKÉHO – životního nastavení člověka. Pokud člověk nenahlédne do genetiky a to skutečně lze, jen to člověk musí umět přečíst, tak nemůže porozumět, co klient potřebuje, co jsou jeho geneticky nastavené vzorce (ne ty naučené nebo odkoukané). Tuto terapii, pokud je to třeba doplňují EMOČNÍ TERAPIÍ, která probíhá v leže a klient se dostává do jiné polohy, kde se více dokáže uvolnit a otevřít se sám sobě, skrze mne jako „průvodce„. A proto vím, že terapie, která může smysluplně pomoci se ideálně skládá z toho, že člověk se dostane do prostředí, kde je mu příjemně, získá důvěru a napojí se na člověka, který mu energeticky vyhovuje a TERAPEUT naopak nahlédne do klienta – do jeho genetického – životního nastavení.

A toto nahlédnutí a porozumění Vašemu genomu VÁM při této terapii NABÍZÍM!!!

Máte-li zdravotní problémy, vždy se v prvé řadě týkají Vašeho nastavení (genetického), životního postoje, prožívání, emocí a stresu. Teprve potom se objeví na fyzickém těle. Bolí Vás záda, máte alergii, astma, bolesti kloubů, kolen, migrénu, gynekologické problémy, cukrovku, roztroušenou sklerózu, ekzémy, lupenku, časté virózy či angíny, hodně se potíte, jste obézní či naopak hubení, máte psychické problémy, deprese, úzkosti, panickou poruchu, málo energie, jste unavení, nedaří se vám, vztahy se rozpadají či nedaří, máte potíže s dětmi, s rodiči, s kolegy v práci…? Prostě, cítíte se nemocní, nespokojení nebo ve slepé uličce? Nebo máte od lékaře stanovenou diagnózu?

Aby se člověk mohl zbavit svých potíží – uvolnit je, je třeba na sebe správně nahlédnout ze všech stran. Takže řešme svoje problémy jako celek. Není jedno bez druhého.Zlatá cesta Genových klíčů...

Terapie nabízí pohled na člověka jako na celek. Od data a hodiny narození počínaje…

Každý, ať zdravotní či jiný problém je třeba rozebrat, pojmenovat, přiznat si ho, přijmout ho a nahlédnout na něj, jako na výzvu něco s ním udělat. Je třeba porozumět sám sobě, a to lze pohledem do životního – genetického nastavení.

Dále nabízím masáže

Přijďte uvolnit své tělo kvalitní masáží.

Dárkové poukazy – k svátku, narozeninám nebo Vánocům jsou neustále k dispozici.

nabídka masáží:

Rekondiční masáž (krk, šíje, záda, masírování horkými lávovými kameny, reflexně plosky nohou + kdo chce baňky – vhodná pro sportovce, hodně zatuhlé svalstvo, po větší fyzické zátěži)

Relaxační masáž (krk, šíje, záda, prohřívání a masírování horkými lávovými kameny, reflexně nohy – diagnostika + masáž) + možnost baněk

Lávové kameny – masáž  (masáž horkými lávovými kameny – zadní část těla, tj. záda a nohy zezadu)

Medová masáž (3 x nanášení horkého medu)

Reflexní terapie plosek nohou (samostatná reflexní terapie + diagnostika)

Baňkování (samostatné baňkování)

Celková masáž (krk, šíje, záda, masírování zad horkými lávovými kameny, ruce a nohy zezadu, ruce a nohy zepředu)

Ceny a další podrobnosti na stránce Ceník

Poradenství

Poradenství

Internetové PORADENSTVÍ

Nejlepší poradenství je osobní kontakt, ale pokud lidé nemohou nebo jsou z daleka, spouštím tuto službu.

Protože dostávám mnoho dotazů, na Facebooku i telefonicky či mailem, nemám jinou možnost, než dotazy zodpovídat tímto způsobem – zdarma radím, pokud to tak cítím, ale nelze všem a je to jen jeden z několika (toto je moje výsadní právo, rozhodnout se komu odpovím zdarma). Jinak je to má práce a zabere mi dost času odpovědět na jeden dotaz. Pokud máte zájem využijte toto internetové poradenství.

Řešíte-li nějaké problémy (zdravotní, vztahové, s dětmi, pracovní…), mohu Vám poradit NÁHLEDEM DO VAŠEHO PŘESNÉHO ENERGETICKÉHO – genetického NASTAVENÍ – náhledem do Vašich vzorců chování zapsaných do Vaší DNA.

Co je k tomu zapotřebí:

  • Seriózní DOTAZ dostatečně popsaný a zaslaný na e-mailinfo@terapeutka-dana.cz
  • uvedení svého přesného data narození i hodiny (víte-li nebo alespoň upřesnění ráno, v poledne, odpoledne, večer, před půlnocí a podobně), popř. lidí, kterých se to týká (manžel, přítel, dítě, rodiče,…)
  • po schválení PŘIJETÍ DOTAZU Vám přijde výzva k zaplacení
  • platba PŘEDEM na účet – 1409461018/3030 – 1 dotaz 700,-Kč
  • po připsání platby na účet v rozmezí několika dní Vám bude odpověď odeslána na Váš e-mail (dle možností a pořadí dotazu)
  • pokud by se dotazů nakupilo více, než jsem schopna zodpovědět, včas budu informovat
  • nejsem povinna odpovídat na všechny dotazy – je to moje právo volby
  • pokud již dojde k platbě a z nějakého vážného důvodu nebudu moci odpovědět, platbu vrátí zpět na účet

Těším se na Vaše dotazy a těm, kterým jsem již odpověděla, děkuji za zpětné vazby.

Genové klíče

Genové klíče

Naše práce s Genovými klíči spočívá v provádění lidí jejich Zlatou cestou, jejich genetickým nastavením a praktickému porozumění, co se skrývá za MOUDROSTÍ Genových klíčů.

http://www.festivalmilujsvujzivot.cz/soubory/noviny_ezotera_3_2015.pdf

Již několik let se této práci věnujeme společně s manželem a pomáháme v porozumění ostatním. Můj muž je mým největším učitelem této moudrosti Genových klíčů a díky jeho schopnosti mohu sama dále procházet svojí cestou (a leckdy to není jednoduché, protože naše nastavení nám přináší ZKOUŠKY).

Nabízíme především osobní konzultace, přednášky, semináře, náhledy na různých festivalech zabývajících se tématikou SEBEPOZNÁNÍ a dalšími aktivitami.

Čerpáme z VLASTNÍCH překladů nejen knihy (překladů mého muže, který se tomuto tématu věnuje nepřetržitě cca od roku 2012), ale celého PROGRAMU Zlaté cesty a dalších doprovodných moudrostí Richarda Rudda (člověka stojícího za GENOVÝMI KLÍČI). Čerpáme potom z našeho niterného porozumění, které je v konečném důsledku tím nejcennějším, co můžeme PŘEDAT ostatním.

Někdo je schopen porozumět svému nastavení a někdo je schopen pracovat ještě více do hloubky. Zde jsme nápomocni a našimi poznatky, zkušenostmi, několikalétým kontemplováním a pokud možno správným – srozumitelným předáním, nepokrouceným chybným výkladem (z anglického jazyka není jednoduché přeložit – vycítit, správně popsat…,co je to správné) můžeme k porozumění (nejen povrchovému) lidem pomáhat a provádět je.

Naší velkou výhodou je, že jsme na to dva a můžeme spolu vše probírat, posouvat se díky možnosti dělit se denně o nové poznatky, které člověk žije již v běžném životě.

Genové klíče není žádná TECHNIKA, je to MOUDROST, u které člověk, pokud nezůstane NA POVRCHU musí počítat s časem, který tomu procesu je třeba věnovat, protože jenom informace nestačí (ale bez dobré informace se nedá vlastně začít). Takže naše snaha je, předat správně uchopené informace, spolu s našim porozuměním, které vedou dál, k niternému sebepoznání. Člověk však nesmí zapomínat, kdo se začne dívat čistě do sebe, že sebepoznání často „bolí“ a vede k noření se do svých RAN NA DUŠI – hlubokých zranění. Ale jedině skrze skutečné prožití a porozumění bez úhybných manévrů a manévrů našeho rozumu (který často člověka zavádí jinam, obzvláště GK 62), můžeme někam dojít.