Terapie

Terapie

Po letité zkušenosti s klienty i skrze zkušenosti z dětské psychiatrie jsem dospěla k závěru, aby člověk lidem mohl smysluplně pomoci, má to více aspektů.

Nabízím terapii - POHLEDEM do GENETICKÉHO nastavení člověka. Pokud člověk nenahlédne do genetiky a to skutečně lze, jen to člověk musí umět přečíst, tak nemůže porozumět, co klient potřebuje, co jsou jeho geneticky nastavené vzorce (ne ty naučené nebo odkoukané). Tuto terapii, pokud je to třeba doplňují EMOČNÍ TERAPIÍ, která probíhá v leže a klient se dostává do jiné polohy, kde se více dokáže uvolnit a otevřít se sám sobě, skrze mne jako "průvodce". A proto vím, že terapie, která může smysluplně pomoci se ideálně skládá z toho, že člověk se dostane do prostředí, kde je mu příjemně, získá důvěru a napojí se na člověka, který mu energeticky vyhovuje a TERAPEUT naopak nahlédne do klienta - do jeho genetického nastavení.

A toto nahlédnutí a porozumění Vašemu genomu VÁM při této terapii NABÍZÍM!!!

Máte-li zdravotní problémy, vždy se v prvé řadě týkají Vašeho nastavení (genetického), životního postoje, prožívání, emocí a stresu. Teprve potom se objeví na fyzickém těle. Bolí Vás záda, máte alergii, astma, bolesti kloubů, kolen, migrénu, gynekologické problémy, cukrovku, roztroušenou sklerózu, ekzémy, lupenku, časté virózy či angíny, hodně se potíte, jste obézní či naopak hubení, máte psychické problémy, deprese, úzkosti, panickou poruchu, málo energie, jste unavení, nedaří se vám, vztahy se rozpadají či nedaří, máte potíže s dětmi, s rodiči, s kolegy v práci...? Prostě, cítíte se nemocní, nespokojení nebo ve slepé uličce? Nebo máte od lékaře stanovenou diagnózu?

Aby se člověk mohl zbavit svých potíží - uvolnit je, je třeba na sebe správně nahlédnout ze všech stran. Budeme-li se dívat pouze z jedné strany, neuvidíme tu druhou podstatnou stranu nebo i třetí a čtvrtou. Takže řešme svoje problémy jako celek. Není jedno bez druhého.Zlatá cesta Genových klíčů...

Terapie nabízí pohled na člověka jako na celek. Od data a hodiny narození počínaje...

Každý, ať zdravotní či jiný problém je třeba rozebrat, pojmenovat, přiznat si ho, přijmout ho a nahlédnout na něj, jako na výzvu něco s ním udělat. Je třeba porozumět sám sobě, a to lze pohledem do genetického nastavení.

Masáže
Poradenství
Genové klíče