Naše práce s Genovými klíči spočívá v provádění lidí jejich Zlatou cestou, jejich genetickým nastavením a praktickému porozumění, co se skrývá za MOUDROSTÍ Genových klíčů.

 

http://www.festivalmilujsvujzivot.cz/soubory/noviny_ezotera_3_2015.pdf

 

 

Již několik let se této práci věnujeme společně s manželem a pomáháme v porozumění ostatním. Můj muž je mým největším učitelem této moudrosti Genových klíčů a díky jeho schopnosti mohu sama dále procházet svojí cestou (a leckdy to není jednoduché, protože naše nastavení nám přináší ZKOUŠKY).

 

Nabízíme především osobní konzultace, přednášky, semináře, náhledy na různých festivalech zabývajících se tématikou SEBEPOZNÁNÍ a dalšími aktivitami.

 

 

 

Čerpáme z VLASTNÍCH překladů nejen knihy (překladů mého muže, který se tomuto tématu věnuje nepřetržitě cca od roku 2012), ale celého PROGRAMU Zlaté cesty a dalších doprovodných moudrostí Richarda Rudda (člověka stojícího za GENOVÝMI KLÍČI). Čerpáme následně z našeho niterného porozumění, které je v konečném důsledku tím nejcennějším, co můžeme PŘEDAT ostatním.

Někdo je schopen porozumět svému nastavení a někdo je schopen pracovat ještě více do hloubky. Zde jsme nápomocni a našimi poznatky, zkušenostmi, několikalétým kontemplováním a pokud možno správným – srozumitelným předáním, nepokrouceným chybným výkladem (z anglického jazyka není jednoduché přeložit – vycítit, správně popsat…,co je to správné) můžeme k porozumění (nejen povrchovému) lidem pomáhat a provádět je.

Naší velkou výhodou je, že jsme na to dva a můžeme spolu vše probírat, posouvat se díky možnosti dělit se denně o nové poznatky, které člověk žije již v běžném životě.

Genové klíče není žádná TECHNIKA, je to MOUDROST, u které člověk, pokud nezůstane NA POVRCHU musí počítat s časem, který tomu procesu je třeba věnovat, protože jenom informace nestačí (ale bez dobré informace se nedá vlastně začít). Takže naše snaha je, předat správně uchopené informace, spolu s našim porozuměním, které vedou dál, k niternému sebepoznání. Člověk však nesmí zapomínat, kdo se začne dívat čistě do sebe, že sebepoznání často „bolí“ a vede k noření se do svých RAN NA DUŠI – hlubokých zranění. Ale jedině skrze skutečné prožití a porozumění bez úhybných manévrů a manévrů našeho rozumu (který často člověka zavádí jinam, obzvláště GK 62), můžeme někam dojít.